Skip Navigation LinksO nas.. > Jakość Programu

Skip Navigation LinksJakość Programu

Co dzieje się we 'wnętrzu' Keniox'a.. ?
   Aby zapewnić najwyższą jakość i niezawodność, program zbudowany jest z pomocą nowoczesnej technologii Microsoft .NET. Tworząc go - położyliśmy nacisk na następujące kwestie:

  • Keniox jest napisany z wykorzystaniem uznanych zasad i wzorców projektowych. Korzysta z Microsoft .NET 4.0, która zapewnia wysoką niezawodność, stabilność i wydajność. Wszystkie jego komponenty/moduły są dokładnie testowane i jako, że są standardowe - używa się ich na całym świecie w tysiącach projektów.
  • W razie wystąpienia błędu - Keniox nie zawiesi się. Pojawi się natomiast dokładny komunikat informujący o problemie (i możliwym rozwiązaniu) - z opcją wysłania raportu do nas. My zajmiemy się problemem, a Ty po zamknięciu okienka, możesz kontynuować pracę z programem.
  • Każda kolejna wersja programu przechodzi pełen program 'beta', co oznacza, że wybrana grupa graczy testuje go wyławiając potencjalne problemy. Kolejne bety zawierają coraz mniej błędów, aż do ostatecznego wydania.
  • Keniox jest kompatybilny z wszystkimi wersjami systemu Microsoft Windows na komputery stacjonarne/laptopy. W trakcie opracowywania jest wersja na platformę Windows Mobile/Phone.
Copyright ® 2003-2023  Lotto Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.