Skip Navigation Links > FAQ
 
12.02.2024
>> Nowy modul losowan dostepny! Typowanie w oparciu o AI (sieci neuronowa + uczenie maszynowe) otrzymalo do analizy juz ponal 1mln sytuacji od naszych Graczy, dziekujemy! >>>> Wez udzial w testach nowej wersji Keniox'a - napisz do nas! Zachecamy tez do przetestowania DEMA! Dodatkowo - oferujemy 14 dni na ZWROT programu bez zadnych pytan!.. >> Ostatnie wygrane naszych Graczy: Multi Multi 5/5: 14.01.2024 o 14:00 - grupa 'Osemek' oraz 4ki w Mini Lotto: 09.02.2024 - zestaw 'Pierwszy'. Skuteczna gra takze m.in. w Lotto, Extra Pensje, EuroJackpot oraz 49's.

Skip Navigation LinksFAQ

Właśnie nabyłem Keniox. Jak powinienem zacząć?

   Najszybszym sposobem by zapoznać się z ideą i rozpocząć korzystanie z programu jest spojrzenie na podstawowe funkcje oraz sposób ich wykorzystywania w konkretnych przykładach - sekcja: Jak grać?

Zauważyłem że jest nowa wersja programu. Mogę ją otrzymać?

   Oczywiście! Aktualizacje programu są zawsze darmowe. Przy zakupie otrzymuje się także 1-roczną licencję na moduł aktualizacji losowań. Po tym czasie należy ją odnowić.

Mam wątliwości co do wyboru liczb, jakie chce skreślić. Czy mogę liczyć na pomoc?

   Tak, czekamy na pytania dot. wyboru liczb/użytkowania programu. Skorzystaj z formularza pamiętając o podaniu nazwy gry, opisu problemu, aktualnej sytuacji, co dokładnie chciałbyś uzyskać itp.

Loteria z mojego kraju nie jest obsługiwana przez Keniox. Co mogę zrobić?

   Możesz samodzielnie stworzyć w programie nową loterię. Jak ją już dodasz, powinieneś zaktualizować bazę co najmniej 50 ostatnimi losowaniami. Jeśli chcesz by Keniox obsługiwał także automatyczną aktualizację - skontaktuj się z nami.

Czy jest jakiś limit na ilość loterii, które mogę dodać?

   Nie ma żadnego limitu. Możesz grać w tyle gier, ile chcesz.

Jakie są wymagania do uruchomienia programu?

   Wymagany jest: Windows 7, 8 lub 10 (Windows XP oraz Windows Vista nie są już wspierane ze wględów bezpieczeństwa - Microsoft wycofał się z ich obsługi, odpowiednio: w 2015r. oraz 2017r.). Upewnij się także, że posiadasz zainstalowany pakiet: Microsoft .NET Framework - wersja 4.5 lub wyżej.

Czy mogę używać programu na kilku komputerach?

   Keniox standardowo dostarczany jest z licencją na jedno stanowisko. Aby uruchamiać program na dodatkowych maszynach, wymagane są dodatkowe licencje. Możesz zamówić je tutaj (wybierając 'dodatkowe stanowisko' w formularzu).

Czy program będzie działać po reinstalacji systemu Windows?

   Tak - w trakcje rejestracji programu otrzymasz hasło, które będzie poprawne także po reinstalacji systemu.

Co zrobić gdy napotkam problem/błąd? Czy jest gwarancja na program?

   Staramy się by program był możliwie niezawodny. Zapoznaj się z naszą Gwarancją i Polityką Jakości. Jeśli wystąpi błąd - program zaraportuje to automatycznie - tak, byśmy mogli jak najszybciej zareagować. Ty możesz zamknąć okienko raportu i dalej pracować..

Chciałbym podzielić się uwagami co do programu. Co mogę zrobić?

   Bardzo liczymy na wszelkie opinie. Nieustannie dążymy do udoskonalania programu - każdy nowy pomysł się liczy. Napisz nam swoje uwagi.

Nie jestem zadowolony z programu. Mogę go zwrócić?

   Tak - oferujemy 14-dniowy program zwrotu Keniox'a - bez żadnych pytań.

Czy mam gwarancję, że na pewno wygram?

   Program jest nieustannie rozwijany, pomysły/usprawnienia graczy są implementowane, a skuteczność rośnie. Jednakże nie możemy dać pisemnej gwarancji dużych wygranych. Są one bardzo prawdopodobne. Jeśli jakikolwiek program oferuje taką gwarancję - mija się z prawdą. Nawet z całym zapleczem analiz, statystyk i wykresów - na samym końcu to loteria!
Copyright ® 2003-2023  Lotto Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.