Skip Navigation LinksKreator > Parki i Trójki

Skip Navigation LinksParki i Trójki

   Ta część Kreatora jest przydatna gdy loteria pozwala grać na mniej skreśleń - np. dwie, trzy lub cztery. Możemy wybrać parki i trójki z największymi szansami. Dodatkowo program ostrzeże, gdy moment na grę nie jest odpowiedni i warto przeczekać jedno lub kilka losowań.


I.   Zacznijmy od znalezienia potencjalych kandydatów na trójkę. Ta, która nas interesuje ma mieć tendencje do raczej regularnego wypadania. Program wybiera najbardziej aktywne trójki:


II.   Następnie analizowane są liczby z obu trójek. Keniox sugeruje grać liczbą '3' (dolny prostokąt). Jest ona aktualnie 'na fali'. Z kolei liczba '4' była 'gorąca' kilka losowań temu (wylosowano ją aż pięć razy z rzędu) - jest mało prawdopodobne by 'fala' powtórzyła się w najbliższej przyszłości. Weźmy pierwszą z trójek i przejdźmy dalej.


III.   Trzeci i ostatni krok (przed zachowaniem liczb jako 'Zestaw Użytkownika' lub też wykorzystaniem ich w 'Moich Zakładach') prowadzi do 'Cykli'. Poniżej widać, że liczby '6' brakuje w aktualnym cyklu - potwierdza to wybór naszej trójki.

Copyright ® 2003-2023  Lotto Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.