Skip Navigation LinksAnaliza > Złoty Zestaw

Skip Navigation LinksZłoty Zestaw

     Jak wspomniano wcześniej - każda loteria zdefiniowana w Keniox posiada specjalnie zaprojektowane trzy zestawy liczb ('Pierwszy', 'Drugi', 'Trzeci'), równomiernie rozrzucone na cały zbiorze. Każdy zestaw zawiera przeciętnie 16-17 liczb. Typowa strategia, jaką stosujemy w 'grze grupami' polega na wybraniu jednego z tych zestawów (tego, który jest 'do tyłu' i będzie nadrabiać lub już jest 'na fali') i zawężeniu liczb z niego bazując na funkcjach: 'Występowanie liczb', 'Sąsiedztwo & Przyjaźń' oraz 'Cykle'.

     Jednak dla danego zestawu losowań, dane trzy zestawy mogą być odpowiednie, ale po upływie np. 3 miesięcy i wielu nowych losowaniach - te trzy grupy mogą już nie być takie dobre. Dlatego zamiast stałych grup -> można wykorzystać te dynamicznie dostosowujące się do sytuacji w losowaniach.
     'Złoty Zestaw' jest rozwiązaniem tej kwestii. Funkcja ta przechodzi losowanie po losowaniu, analizując wszystkie kombinacje i znajdując potencjalnie najbardziej aktywną obecnie, 'złotą' grupę liczb.

     Gra tym sposobem jest alternatywą dla tej standardowej (3-grupowej) i pozwala zaoszczędzić czas początkującym graczom. Gracz musi tylko uruchomić obliczanie, czekać na wyniki (pojawią się dwa zestawy: 'złoty' oraz 'srebrny') i wykorzystać funkcje Generatora Kuponów.

1 - Wybierz zakres losowań
2 - Liczba 'wysypów' znalezionej grupy wraz z ilością jej liczb
3 - Najlepszy, 'złoty' zestaw znaleziony jak dotąd
4 - Drugi najlepszy zestaw ('srebrny')
5 - Możesz zapisać znalezioną grupę jako nowy 'Zestaw Użytkownika'. Może on być potem używany jak każdy inny zestaw w Keniox'ie (i zarządzany z pomocą funkcji Moje Liczby)
6 - Wskaźnik postępu - czas obliczeń zależy od ilości losowań i mocy komputera. Znalezienie 'złotej' grupy może zająć nawet do 2h (zwykle są miliardy kombinacji do przejrzenia).
Copyright ® 2003-2017  Lotto Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.